Biżuteryjne Bukiety

0
446

Każda Panna Młoda musi mieć ślubny bukiet. Za ten ślubny dodatek odpowiedzialny jest Pan Młody i zazwyczaj to on go kupuje.

Jaki bukiet wybrać?

Choć często to narzeczona sugeruje jaki bukiet chciała by otrzymać mając na uwadze fason i kolor swojej sukni. Gorzej jeśli Pan Młody musi dokonać wyboru sam, co wybrać. Czy skromny mały bukiecik w stonowanej kolorystyce a może strojną dużą wiązankę z girlandą pnączy czy też pojedynczy efektowny kwiat. Jaki bukiet zachwyci wybrankę? Okazuje się, że oferta bukietów ślubnych jest bardzo bogata i wcale nie musi to być kompozycja kwiatowa. Floryści i butiki z dodatkami ślubnymi proponują bukiety biżuteryjne. Takie kompozycje można przygotować dużo wcześniej, starannie zbierając poszczególne elementy.

Dekoracyjny bukiet

Do tworzenia wykorzystywane są srebrne wisiory, broszki, ozdobne szpilki do włosów, klamry, spinki do mankietów i elementy z dekoracyjnych tkanin. Dobór elementów zależy od fantazji i kreatywności. Można umieścić w nich ozdoby o wartości sentymentalnej np. starą broszę babci czy pierwszy otrzymany srebrny pierścionek. W krajach gdzie moda na tego typu bukiety jest bardziej rozpowszechniona często w komponowaniu uczestniczą druhny i rodzina ofiarowując swoje błyskotki. Wykonanie wiązanki trwa na pewno dłużej ale efekt końcowy bywa czasem naprawdę zachwycający. Co najważniejsze Panna Młoda może przechowywać pamiątkę bez obawy że uschnie. Jest jednak pewien minus te kwiaty niestety nie pachną.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here