Black Friday 2020 – na co powinniśmy polować?

Black Friday to nic innego jak święto zakupów! Jest ono coraz bardziej znane na całym świecie. Na ten dzień w roku czekają wszyscy łowcy okazji i pogromcy promocji. Jeśli lubisz oszczędzać, ale także chciałbyś sprawić sobie coś nowego – Czarny Piątek będzie idealną okazją! Nawet jeśli nie lubisz wydawać pieniędzy, to z pewnością porwie Cię wir zakupów. Bo kiedy coś kupić, jak nie na największych promocjach w roku? Jednak co tak naprawdę warto wtedy upolować? Na co przygotować się podczas Black Friday 2020?

Czym jest Black Friday? Krótka historia święta zakupów

Black Friday, czyli Czarny Piątek, jest obchodzony w Polsce dopiero od kilku lat. Przybył do nas zza oceanu, ze Stanów Zjednoczonych. Tam to święto jest znane już od kilkudziesięciu lat. Wypada zawsze w ostatni piątek listopada. W tym roku będzie to 27 listopada. Dlaczego właśnie wtedy? Otóż po Świecie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych rozpoczynają się przygotowania do następnego wydarzenia – Bożego Narodzenia. Często na Black Friday kupowane są prezenty i artykuły na święta w bardzo okazyjnych cenach! W Polsce Czarny Piątek nie jest jeszcze aż tak popularny, jak w USA. Tam w sklepach ustawiają się gigantyczne kolejki, promocje są naprawdę nieprawdopodobne i można zdobyć produkty za mniej niż połowę ceny!

Co warto kupić na Black Friday?

Podczas Czarnego Piątku można zakupić wszelkiego rodzaju produkty, które są nam potrzebne. Zwracajmy jednak uwagę, czy obniżka cenowa rzeczywiście jest warta uwagi. Być może promocja nie jest wcale duża i nie opłaca się kupować tego produkty właśnie teraz, ale poczekać na sezonowe wyprzedaże. Jednak w wielu przypadkach to właśnie na Black Friday dostaniemy najlepsze ceny na wiele artykułów. Z reguły dotyczy to ubrań, kosmetyków, sprzętu AGD i RTV oraz artykułów przemysłowych. Wiele zależy jednak od danego sklepu oraz dostępności artykułów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://beautybag.pl/trendy/black-friday-2020-wyprzedaze-na-ktore-czekamy-caly-rok/.

Black Friday nie tylko stacjonarnie!

Tłumy i kolejki w sklepach to nie jest nic przyjemnego. Dlatego o wiele lepszą opcją jest skorzystanie z promocji online! Black Friday jest także w Internecie. Co więcej, zawsze w poniedziałek po tym świecie obchodzi się Cyber Monday. To święto okazji online. Jednak w Polsce można znaleźć okazje online, które trwają od piątku do poniedziałku – przez cały weekend! Mamy wtedy wystarczająco dużo czasu, aby dobrze przemyśleć swoje zakupy.

Redakcja artsrebro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.