Srebrny Wypiera Czerń

0
21
srebrny

Czerń to królowa barw wśród strojów wieczorowych. To kolor ponadczasowy, wyjątkowo bezpieczny na oficjalne bankiety i spotkania.

Smukła sylwetka

Dodatkowo, w czerni sylwetka wygląda duże smuklej. Wygląd klasycznej, czarnej sukienki można łatwo zmieniać dobierając różne dodatki. Doskonale komponują się z czarnymi strojami złota i srebrna biżuteria, a także perły. Wybierając bardziej wyraziste dodatki można fantazjować z antracytami, fioletami i całą gamą czerwieni.

Czerń to także kolor żałobny, zarezerwowany na uroczystości pogrzebowe. Czarna sukienka lub kostium powinien znajdować się w szafie każdej kobiety. W sytuacji niespodziewanego spotkania, kiedy nie wiemy co założyć, czarna kreacja będzie zawsze w dobrym tonie. Czy czarna sukienka jest idealnym wyborem stroju na bal, galę, na miarę królowej balu? Nie każda kobieta wygląda korzystnie w tym kolorze. Młoda śniada cera będzie prezentować się doskonale, ale osoba o bladej karnacji będzie wyglądała smutno i szaro. Czarny kolor jest raczej kolorem asekuracyjnym i polecany tym, którzy boją się eksperymentów kolorystycznych.

Srebrny w modzie

Na salony wkracza przebojem kolor srebrny. To doskonała barwa dla chłodnego typu urody. Blondynki o jasnej skórze w srebrze będą wyglądały świeżo i promieniście. Srebrny kolor pięknie prezentuje się na letnich przyjęciach, gdzie czerń jest zdecydowanie zbyt ciężkim kolorem. Zwłaszcza na przyjęcia weselne, ponieważ nie wypada założyć czarnego ani białego stroju, a srebrny będzie wyjątkowo szykowny. Taka kreacja na pewno nie pozostanie niezauważona na balu sylwestrowym, na którym 90% pań wystąpi w czarnych sukniach. Doskonałym dowodem na to, że srebrny jest na topie, to jego popularność wśród celebrytek, które co i rusz pokazują się w metalicznych kreacjach. Gama srebrnych tonacji jest ogromna: od grafitów po stalowy i srebrzystobiały. Każda z pań w galerii prezentuje się rewelacyjnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here