Szyk Oskarowej Gali

0
64

Znana redaktorka i prezenterka telewizyjna Kinga Rusin wygląda naprawdę zachwycająco i należy do grona najlepiej ubranych kobiet show-biznesu.

Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu jej gust i sposób ubierania się był delikatnie mówiąc nie najlepszy, żeby nie powiedzieć kiczowaty. Zestawienie poszczególnych części garderoby i dobór dodatków był kompletnie nietrafiony. Pomieszanie styli, natłok wzorów tak prezentowała się między innymi prowadząc program ,,You can dance”. Dziś tamte, czasami wręcz groteskowe przebrania to już przeszłość. Kinga Rusin od kilku lat prezentuje się niezwykle gustownie.

Zmiana stylu

Korzystając z dobrych rad stylistki, redaktorka zmieniła sposób ubierania się i przemieniła się w szykowną damę. Wizerunek który przedstawia dzisiaj jest nienaganny. Jej strój jest dostosowany do okoliczności, czy prowadząc program śniadaniowy w TVN, czy uczestnicząc w sportowych imprezach, czy też w galach i bankietach wygląda idealnie. Kinga Rusin postawiła na klasykę w najlepszym wydaniu. Noszone ubrania charakteryzuje idealny krój i szlachetna tkanina. Wybierane kolory to zazwyczaj czyste, jednolite barwy uzupełnione modnymi dodatkami.

Podkreślenie sylwetki

Filigranowa prezenterka często pokazuje się w wysokich szpilkach i zgrabnych czarnych sukienkach. Długości sukien i spódnic oscylują w okolicach kolan, nigdy nie są krótsze,  a mimo to super seksowne i pięknie podkreślają jej zgrabną sylwetkę. Dobór dodatków pasków, torebek przemyślany i zgodny z najnowszymi trendami w modzie. Wybierana biżuteria nigdy nie przytłacza a jest jedynie dyskretnym dopełnieniem kreacji. Redaktorka chętnie nosi lekkie, ażurowe, długie kolczyki które współgrają z delikatnymi rysami twarzy bądź wybiera efektowne bransolety. Na balach i bankietach wygląda zjawiskowo w długich, wysmakowanych sukniach. Nam nowy look Kingi Rusin bardzo się podoba jest godny naśladowania, gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here