Wizażystka Radzi

0
327

Bal, konferencja, jakiekolwiek wieczorne spotkanie wymagają, by się do nich odpowiednio przygotować. W takich okolicznościach warto zadbać o każdy szczegół urody jak również nienaganny strój.

Wizyta u kosmetyczki

Jeśli Twoja cera jest niedoskonała, odwiedź kosmetyczkę, ale najlepiej kilka dni przed planowaną imprezą, ponieważ czerwone ślady po zabiegu utrzymują się na skórze około takiego czasu. Nie musisz biec przed każdym większym wydarzeniem do fryzjera, chociaż jeśli masz na to czas i fundusze, czemu nie? Dobrze byłoby w każdym razie doprowadzić włosy do stanu, w którym nie znajdują się na co dzień, przygotuj niebanalną fryzurę wieczorową, na temat której pełno jest porad w kolorowych magazynach dla pań. W kolorowych magazynach również, bądź bardziej nowocześnie – w internecie, znajdziesz porady dotyczące makijażu.

Makijaż permanentny

Pewnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny – posiada on te zalety, że nie trzeba wydawać pieniędzy na kosmetyki i tracić czasu przed lustrem na chociażby podkręcenie rzęs. Minusem jest, że daje nam wąskie pole manewru. W sytuacji, w której znużone dotychczasowym wizerunkiem postanawiamy zmienić kolor tuszu, orientujemy się z rozpaczą, że to raczej niemożliwe. Przy makijażu wizytowym dobrze jest znać opinię eksperta i tutaj, jak już wspominaliśmy, można podejrzeć co na ten temat sądzą mistrzowie make-upu w kolorowych pismach albo w Internecie. Niektóre firmy kosmetyków organizują też specjalne warsztaty, na które możemy się udać w czasie wolnym od pracy i obowiązków. Może warto poświęcić tych kilka godzin, żeby dowiedzieć się, jak wymodelować kosmetykami twarz, aby wyglądała jak najlepiej.

Biżuteria

Kolejnym elementem, o który powinnyśmy zadbać wybierając się na wieczorne spotkanie jest oczywiście biżuteria. Srebrny pierścionek z diamentem dopełni eleganckiego stroju, to samo tyczy się srebrnego naszyjnika lub kolczyków. W zależności od gustu i upodobań możemy wybrać drobną, nie rzucającą się w oczy biżuterię, smukłe naszyjniki na cienkich łańcuszkach, niepozorne wisiorki ledwie widoczne pomiędzy obojczykami. Ale są wśród nas też amatorzy ,,ciężkiej artylerii” – masywnych kształtów i krzykliwej formy. Wybór jednego z tych dwóch stylów, jak już wspomnieliśmy, zależy od gustów i upodobań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here