Zima w odwrocie

0
335

Buty emu są bardzo chętnie noszone przez gwiazdy filmu i estrady, które cenią sobie komfort i na co dzień preferują swobodny styl.

Warto kupić

Zima pomału odchodzi, ale to dobry moment, żeby zaopatrzyć się w zimowe obuwie na przyszły sezon. Przeceny butów zimowych dochodzą nawet do 50%, dzięki temu możemy kupić markowe obuwie w bardzo atrakcyjnej cenie. Tylko jakie buty kupić, aby w kolejnym roku były jeszcze modne. Ja proponuje emu, które już od kilku lat są na topie. Może na nodze nie wyglądają tak zgrabnie i elegancko jak kozaki na obcasach, czy koturnach, ale są super wygodne i ciepłe. Tegoroczna mroźna zima dowiodła, że to obuwie sprawdza się doskonale na oblodzonych i zaśnieżonych chodnikach. Oryginalne australijskie buty emu ze skóry, wyściełane futrem z merynosów zapobiegają przegrzewaniu i poceniu się stóp. Okazuje się, że dzięki zastosowaniu wełny z merynosów (zwierząt żyjących w specyficznym, pustynnym klimacie) buty te sprawdzają się także w ciepłe dni izolując od temperatury otoczenia.

Wiele modeli

W ofercie jest kilkanaście różnych modeli; długie pod kolana, lub kończące się nieco powyżej kostki, z wywijanymi mankietami, sznurowane z ozdobnymi klamerkami, bądź guzikami. Kolorystyka zazwyczaj w tonacjach beżu, brązu i czerni, ale również w odważniejszych kolorach szafiru czy różu. Znajdziemy nawet wzory w oryginalny kwiatowy deseń. Zatem jest w czym wybierać, a wybór podporządkować indywidulanym preferencjom i oczywiście gustowi, który jak zwykle ma ostatnie i w dodatku decydujące zdanie.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here