Tutaj jesteś

Czym się kierować podczas zakupu biżuterii?

21 listopada 2022 Uroda pierścionki srebrne

Bez wątpienia biżuteria jest w stanie dopełnić stylizację, a ponadto nadać jej wyjątkowego charakteru. Aby nasz wizerunek był niepowtarzalny, należy właściwie dobrać ozdoby. Oczywiście do dyspozycji mamy wiele rodzajów biżuterii, których wybór uzależniony jest od przypadającej okazji. Oczywiście biżuteria na co dzień będzie znacznie różnić się od tej z okazji ślubu. W sklepie GANJA bez problemu znajdziemy coś na każdą okazję zarówno jeśli chodzi o obrączki ślubne, jak i pierścionki.

Nowoczesne obrączki złote

Wybór obrączek ślubnych to bardzo poważna sprawa. Zdecydowanie nie może być on przypadkowy, ponieważ ten rodzaj biżuterii niejako pieczętuje ceremonię zaślubin. Oczywiście jest to także pamiątka, która zostanie z małżonkami do końca życia.

Oczywiście poszukując idealnego modelu obrączek ślubnych należy kierować się kwestiami praktycznymi. Warto jednak zwrócić uwagę na obecnie panujące trendy w jubilerstwie. Trzeba jednak zauważyć, że w branży biżuteryjnej od wielu już lat prym wiedzie żółte złoto. Najczęściej Pary Młodych wybierają klasyczne obrączki, choć w ostatnim czasie coś zaczyna się zmieniać w tym temacie.

To, co można zauważyć w ostatnich latach, to odejście Par Młodych od tradycyjnych kompletów na rzecz dwóch różnych obrączek ślubnych. To pozostawia dużo przestrzeni na indywidualizm i dopasowanie obrączki do własnych preferencji i upodobań. Oczywiście nadal popularne są grawerowane, klasyczne i nowoczesne obrączki złote, ponieważ jest to piękny sposób na zapisanie magii wspólnych wspomnień.

Klasyczne żółte złoto oczywiście nadal jest najczęściej wybieranym modelem obrączek, choć obecne trendy w branży jubilerskiej wskazują na coraz większe zainteresowanie obrączkami ślubnymi utrzymanymi w białym złocie.

Ciekawym i bardzo silnym trendem ostatnich miesięcy są dwukolorowe obrączki ślubne. Charakterystyczne dla nich jest połączenie klasycznego, żółtego złota z minimalistycznym, białym złotem.

Pierścionki srebrne na prezent

Od lat jednym z najlepszych prezentów dla kobiety są pierścionki srebrne na każdą okazję. Można dosyć często zauważyć, że panie niezbyt lubują się w złocie i niejednokrotnie posiadają w swojej kolekcji jedynie srebrną biżuterię..Srebrny pierścionek zdecydowanie może stać się również zaręczynowym, oczywiście jeśli partner jest pewny, że jego wybranka właśnie taki preferuje.

Jak rozpoznać, że kupujemy prawdziwe srebro? Bardzo łatwo można to sprawdzić, ponieważ srebro nie da się przyciągać magnesem, a także cechuje się wybitą próbą. Warto o tym pamiętać dokonując zakupu srebrnych pierścionków. GANJA – sklep na miarę Twojego piękna

Histerektomia

Redakcja artsrebro.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie każdy klejnot opowiada własną historię, a styl staje się manifestem osobowości! Jesteśmy entuzjastami piękna, pasjonatami mody, biżuterii i sztuki celebrującej wyjątkowe chwile życia. Nasza strona to nie tylko przewodnik po najnowszych trendach w świecie mody i biżuterii, ale również przestrzeń do odkrywania tajemnic urody, inspiracji ślubnych oraz wskazówek dotyczących tworzenia stylowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?