Tutaj jesteś

Porady o stylu dla szczupłych kobiet

25 marca 2020 Moda

Każda kobieta jest inna – wyjątkowa. Oczywiście czasem ciężko nam w to uwierzyć, mamy problem z wiarą w siebie. Taka sytuacja dotyka nie tylko kobiet z pewnymi mankamentami urody, ale także tych, które można by uznać za idealne! „Przecież jesteś szczupła! Jak możesz narzekać na swój wygląd!”. Takie słowa potrafią zranić, tak samo jak zwrócenie uwagi na czyjąś wagę. Kobiety drobne, które nie mają kobiecych kształtów często cierpią na brak pewności siebie. Nie czują się kobieco, jednak można temu zaradzić dzięki kilku prostym poradom z zakresu stylu!

Mały biust – jakie stylizacje przy małych piersiach?

Częstym kompleksem, z którym borykają się drobne kobiety, jest posiadanie małego biustu. Jest on uznawany za element kobiecości. Jest to bardzo krzywdzące i staromodne. W końcu, czy kobieta z małymi piersiami jest mniej kobietą? Oczywiście, że nie! I jest tak samo zmysłowa, piękna i kobieca!

Istnieje kilka sposobów, aby stworzyć naprawdę dobrą stylizację dla kobiet z małym biustem (https://nikitina.pl/jesli-posiadasz-maly-biust/ ). Aby niepotrzebnie nie podkreślać delikatnego biustu i drobnej budowy ciała, warto ubierać luźne, wzorzyste koszule. Ich rozmiar powinien być dobrze dobrany – nie za duży, nie za mały. Nie chcemy ani przeciążyć drobnej budowy, ani jej zbytnio podkreślić. Dobrym wyborem są także góry do stylizacji, które mają różne faktury, falbany i dodatki, które dodają objętości. Figura wygląda od razu zdecydowanie kształtniej! 

Czy drobne kobiety mogą nosić ubrania w stylu oversize?

W sklepach znajdziemy obecnie wiele ubrań w stylu oversize. Styl ten powrócił do mody po wielu latach i obecnie często zobaczymy go nawet na wybiegach w stolicach mody. Dlatego warto zadać sobie pytanie – czy szczupłe kobiety mogą nosić ubrania oversize? Oczywiście, że tak!

Wszystko leży w tym, aby dobrze skomponować całą stylizację. Nie chodzi tu o przeciążenie całego stroju przez wybranie jedynie elementów oversize’owych. Powinniśmy wybrać jedną rzecz – na przykład większy sweter. Do tego idealnie sprawdzą się dopasowane spodnie i buty na lekkim obcasie. Prosta, ale bardzo modna i stylowa stylizacja! Sprawdzi się idealnie na co dzień, ale także do biura lub szkoły.

Moda dla szczupłych kobiet to istotny temat

Choć może się wydawać, że szczupłe kobiety mają bardzo łatwo w świecie mody, to jest to mylne przeświadczenie. Przy każdej figurze trzeba mieć poczucie stylu i umieć dobrze dobrać stylizację do wszystkich aspektów ciała. Każda kobieta może wyglądać modnie i dobrze, obojętne w jakim rozmiarze. Pamiętajmy też o bardzo istotnej rzeczy – wygodzie. 

Aby dobrze wyglądać, trzeba czuć się dobrze. Nie próbujmy na siłę stylizacji, które nie pasują do naszego charakteru. Indywidualność jest w modzie! Wszystko da się połączyć ze smakiem i wygodą. Nawet jeśli myślimy, że nie mamy własnego stylu – z pewnością jest w nas ta iskra, która otworzy nasze wewnętrzne piękno i wyciągnie je na zewnątrz. To właśnie jest nasz styl!

Redakcja artsrebro.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie każdy klejnot opowiada własną historię, a styl staje się manifestem osobowości! Jesteśmy entuzjastami piękna, pasjonatami mody, biżuterii i sztuki celebrującej wyjątkowe chwile życia. Nasza strona to nie tylko przewodnik po najnowszych trendach w świecie mody i biżuterii, ale również przestrzeń do odkrywania tajemnic urody, inspiracji ślubnych oraz wskazówek dotyczących tworzenia stylowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?