Narzędzia okulistyczne – choppery

Profesjonalne narzędzia okulistyczne wysokiej jakości to absolutna podstawa podczas codziennej pracy w gabinecie okulistycznym. Jednym z niezbędnych produktów w tej kategorii są choppery okulistyczne. Choppery MDT można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego.

Choppery okulistyczne – opis kategorii

Choppery to must have, jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu okulistycznego. Te niewielkie urządzenia pełnią ważną funkcję i są na co dzień wykorzystywane w celu zdiagnozowania stanu oka pacjenta.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi choppery okulistyczne dostarczane na rynek przez producenta Rumex. Wśród nich można znaleźć takie modele chopperów jak na przykład:

  • 7-063 | 7-064 Phaco Chopper Nagahara – dobre rozwiązanie w przypadku lekarza okulisty, który jest praworęczny. Codzienną pracę z pacjentem umożliwiają między innymi takie rozwiązania jak ząbkowana rączka o długości wynoszącej aż sto dwadzieścia milimetrów (dzięki temu okulista może swobodnie manewrować chopperem, nie zasłaniając sobie przy tym źródła światła) oraz ząbkowane wykończenie (taki stan rzeczy sprawia, że znacznie mniejsze staje się ryzyko wyślizgnięcia się choppera z dłoni lekarza);
  • 7-068 Phaco Cleaver (toporek), RHD – jest to kolejny typ chopperów, które można zakupić w naszym sklepie. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku Phaco Chopper Nagahara, produkt ten – dzięki matowej, ząbkowanej obudowie rączki o długości stu dwudziestu milimetrów – zapewnia wygodę podczas codziennego wykonywania obowiązków.

Wyżej zaprezentowane choppery to narzędzia, które są przystosowane przede wszystkim dla osób praworęcznych. Jeśli jednak poszukują Państwo produktów odpowiednich dla osób leworęcznych, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy postarają się dobrać takie rozwiązania, które będą odpowiadać potrzebom Klient.

Oprócz tego warto zainteresować się także takimi rozwiązaniami jak na przykład:

  • 7-065 Phaco Chopper Rosen, uniwersalny – tym, co odróżnia 7-065 Phaco Chopper Rosen od wcześniej wymienionych produktów, jest jego uniwersalny charakter. Taki stan rzeczy oznacza, że z 7-065 Phaco Chopper Rosen mogą korzystać i leworęczni, i praworęczni lekarze okuliści. Podobnie jak 7-068 Phaco Cleaver oraz 7-063 | 7-064 Phaco Chopper Nagahara, także Phaco Chopper wariant Rosen charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, w tym między innymi okrągłą, ząbkowaną rączką;
  • 7-069 Phaco Cleaver (toporek), LHD – produkt ten wyróżnia się spośród konkurencji m.in. dzięki temu, że jest przeznaczony dla osób leworęcznych.

Oczywiście, wyżej wymienione rozwiązania to tylko niektóre spośród wszystkich produktów okulistycznych, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Jeśli chcą Państwo być na bieżąco, zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.

Redakcja artsrebro.pl