Tutaj jesteś

Jak wybrać frezarkę do paznokci?

24 maja 2022 Uroda Jak wybrać frezarkę do paznokci?

Frezarka do paznokci to wielozadaniowe urządzenie, które przydaje się podczas wykonywania manicure. Jest niemal niezbędna w salonie kosmetycznym, ale jeśli sama wykonujesz zabiegi na paznokcie, przyda się także do domowego zastosowania. Gwarantuje wygodną, szybką i skuteczną pracę nad płytką paznokcia, gromadzącym się naskórkiem, skórkami oraz usprawnia usuwanie poprzedniej stylizacji.

Frezarka do paznokci – do salonu i do domu

Frezarka to sprzęt o wielu możliwościach. Pozwala świetnie opracować płytkę, usunąć skórki lub usunąć rogowaciejący naskórek. Na jej skuteczność wpływa wiele parametrów, które warto poznać przed wyborem konkretnego modelu. Inna frezarka do paznokci będzie odpowiednią inwestycją w salonie kosmetyczny, a inna do domu. Hurtownia kosmetyczna pozwoli wybrać odpowiednie urządzenie w zależności od jego przeznaczenia i intensywności użytkowania.

Na co zwrócić uwagę, wybierając frezarkę do manicure?

Odpowiednia frezarka musi mieć wystarczająco dużo mocy, ale duże znacznie mają też inne czynniki, które wymieniamy poniżej. Kryteria wyboru to liczba watów (moc), liczba obrotów na minutę, chwyt, skręty prawo / lewo i ich płynna regulacja, głowica i sposób wymiany frezów, moment obrotowy pióra frezarki oraz rodzaje dostępnych frezów.

Są też frezarki, które doskonale sprawdzą się do pięt – jeśli planujesz ją wykorzystywać także w taki sposób, zwróć uwagę na te modele. Dobra hurtownia kosmetyczna ma ich duży wybór. Frezy zawsze można dokupić w zależności od potrzeb. Końcówki służą do odpowiednich zabiegów wykonywanych w trakcie manicure i pedicure.

Frezarka a jej moc i przeznaczenie

Frezarka do manicure do użytku domowego różni się od profesjonalnego urządzenia. Do domowego użytkowania wystarczy frezarka o mocy 10 watów. Jednak zaawansowana frezarka powinna oferować co najmniej 40 czy 50 watów i tym samym większą wydajność. W salonie jest ona używana niemal cały czas, dlatego za optymalną uznaje się frezarkę o mocy 100 lub 200 watów.

To ważne również w przypadku paznokci hybrydowych – frezarka przeznaczona do ich opracowania powinna mieć jak największą liczbę obrotów, bo pozwala na sprawne usuwanie lakieru z trudno dostępnych miejsc.

Duże znaczenie w przypadku frezarce mają nie tylko jej parametry, ale także wspomniany chwyt, gdyż najlepsza frezarka to taka, którą pracuje się szybko i bez utrudnień. Musi trzymać się pewnie w dłoni, nie może wyślizgiwać się i musi mieć wygodny i długi kabel. W rękach osoby mającej doświadczenie i wykonującej zabieg będzie znacznym ułatwieniem i przyspieszy wykonywanie zabiegów.

Redakcja artsrebro.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie każdy klejnot opowiada własną historię, a styl staje się manifestem osobowości! Jesteśmy entuzjastami piękna, pasjonatami mody, biżuterii i sztuki celebrującej wyjątkowe chwile życia. Nasza strona to nie tylko przewodnik po najnowszych trendach w świecie mody i biżuterii, ale również przestrzeń do odkrywania tajemnic urody, inspiracji ślubnych oraz wskazówek dotyczących tworzenia stylowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?