Tutaj jesteś

Jubilerski zawrót głowy

12 marca 2021 Biżuteria Jubilerski zawrót głowy

Prawie każdy człowiek miał styczność z biżuterią. Większości z nas towarzyszy chociażby ślubna obrączka, złoty łańcuszek, czy też pierścionek otrzymany na urodziny od babci. Lubimy się otaczać ładnymi przedmiotami – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Od czasu do czasu spoglądamy więc w stronę sklepów jubilerskich, szukając tam nowych drobiazgów dla siebie albo też intrygujących prezentów na poważne okazje. Ilość potencjalnych wzorów różnych precjozów wykonanych ze złota, srebra oraz kamieni szlachetnych, którą możemy znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie, jest naprawdę olbrzymia. Cały czas pojawiają się nowe pomysły oraz mody na to jak upiększyć czyjąś dłoń albo szyję. Warto przyjrzeć się im z bliska, by w odpowiedniej chwili sięgnąć po to, co jest naprawdę piękne.

1. Pierścionki wysadzane kamieniami – to jest to

2. Dla każdego coś pięknego

Pierścionki wysadzane kamieniami – to jest to

Jedną z najpopularniejszych form jubilerskich, które możemy spotkać codziennie na naszych ulicach, są pierścionki z kamieniami. Wszelkim kamieniom wykorzystywanym w przemyśle jubilerskim, poświęcony jest cały dział nauki – gemmologia. Pozwala on dokładnie określić z jakim minerałem mamy do czynienia, a także, np. określić skąd dany kamień może pochodzić. Poszukując ciekawych pierścionków z kamieniami, które mogłyby upiększyć, np. dłoń panny młodej, koniecznie powinniśmy się zapoznać z ofertą sklepu internetowego Syncret. Znajdziemy tam wiele różnorodnych pierścionków o zróżnicowanej wielkości oraz sposobie wykonania. Oprócz pierścionków nabędziemy tam także nietypowe obrączki, które mogą być wysadzane, np. diamentami albo brylantami. Różnica pomiędzy jednym a drugim kamieniem w tym przypadku polega na tym, że diament – po oszlifowaniu staje się brylantem. Takie obrączki na pewno nadadzą nieco inny wymiar naszemu przyszłemu ślubowi.

Dla każdego coś pięknego

Z kolei ładne kamienie osadzone w pierścionku mogą być ozdobą każdej dłoni. Ostatnio wróciły do mody duże pierścionki, z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku, noszone przez nasze mamy i babcie. Zwłaszcza młodzież jest nimi zachwycona. W sklepie internetowym Syncret znajdziemy więc wariacje na temat tych starych pierścionków, ale będziemy mogli także sięgnąć po oryginalne wyroby z tamtych czasów. Wystarczy bowiem wejść w zakładkę „antykwariat”, mieszczącą się na stronie sklepu, by znaleźć się w świecie starszej biżuterii. Każdy wielbiciel oraz wielbicielka pięknej sztuki jubilerskiej z pewnością znajdą tam coś dla siebie.

Redakcja artsrebro.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie każdy klejnot opowiada własną historię, a styl staje się manifestem osobowości! Jesteśmy entuzjastami piękna, pasjonatami mody, biżuterii i sztuki celebrującej wyjątkowe chwile życia. Nasza strona to nie tylko przewodnik po najnowszych trendach w świecie mody i biżuterii, ale również przestrzeń do odkrywania tajemnic urody, inspiracji ślubnych oraz wskazówek dotyczących tworzenia stylowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?