Tutaj jesteś

Najczęściej wybierane prezenty na chrzest

27 kwietnia 2022 Lifestyle prezenty na chrzest

Chrzest i chrzciny. Sympatyczny prezent dla dziecka przystępującego do pierwszego sakramentu

Co kupić, jaki wybrać prezent na chrzest? Wydawałoby się – nie może w tym być nic trudnego, w końcu chrzest i następujące po nim chrzciny to żadna nowość. Jest wiele tradycyjnych pomysłów na upominki z tej okazji, a zatem wybór jednego z nich absolutnie nikomu nie powinien nastręczyć żadnych trudności. A gdyby – tak dla odmiany – spróbować wybrać coś innego, ciekawszego?

W takiej sytuacji gotowych rozwiązań wcale nie ma tak wiele.

Wręcz przeciwnie – niektórzy nawet uciekają się do chowania za „tradycjami”, twierdząc, że nie wypada wręczać nic innego od najbardziej klasycznej pamiątki chrztu. Z pewnością ile osób, tyle opinii, natomiast upominek powinien przede wszystkim spodobać się dziecku, a nie pozbawionej możliwości przemawiania we własnym imieniu tradycji.

Innymi słowy, jeśli tylko chcesz wybrać coś innego niż zwykle na prezent na chrzest, masz do tego pełne prawo.

Niech będzie to np. prezent personalizowany, czyli ozdobiony samodzielnie wybranymi napisami, a jeśli tylko projekt na to pozwala, to także zdjęciami. To wspaniały sposób, by przygotować – i umieścić bezpośrednio na upominku – okolicznościową dedykację. Imię dziecka, data chrztu, krótkie życzenia. To wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć doskonałą pamiątkę uroczystości, która notabene przez jej głównego bohatera przecież nie zostanie w ogóle zapamiętana.

Personalizowany prezent na chrzest. Pomysły

Jaki prezent z personalizacją na chrzest wybrać?

Jedną z możliwości stanowi personalizowany królik MASKOTKA NA CHRZEST. To jedna z tych rzeczy, którym nie oprze się żadne dziecko. Wygląda wspaniale, cierpliwie znosi nawet krzyki, płacze i inne humory, a do tego w każdej chwili można się do niego przytulić. Co więcej, znajduje się na nim imię dziecka – dzięki czemu całość nabiera bardziej okolicznościowego charakteru. Taką maskotkę zdecydowanie warto zostawić dziecku na przyszłość wśród innych pamiątek z lat młodości. Na pewno chętnie zajrzy do niej po latach!

Inną z ciekawych propozycji – a przy tym niezwykle praktycznych – jest personalizowana skarbonka NA CHRZCINY. Nie jest to typowa różowa świnka, którą należy rozbić, aby sprawdzić jej zawartość. Przeciwnie. To skarbonka w ramce – ze spersonalizowanym obrazkiem umieszczonym w tle. To fantastyczna pamiątka chrztu, a przy tym coś, co da obdarowanemu dziecku wiele radości… zwłaszcza po latach, gdy w skarbonce będzie już widoczna zawartość, a dziecko zdawało sobie będzie sprawę z jej zastosowania.

Pomysłów na prezenty na chrzest jest oczywiście zdecydowanie więcej, dlatego warto kierować się nie tylko tym, co wypada lub nie. Warto pomyśleć o tym, co spodoba się głównemu bohaterowi uroczystości – teraz lub za kilka (bądź kilkanaście) lat – i na tej podstawie wybrać upominek. Może być bardziej klasyczny lub bardziej nowoczesny, poważny lub humorystyczny. Najważniejsze jednak, aby ucieszył dziecko i jego rodziców.

Dlatego już teraz wejdź na Crazyshop.pl i wybierz idealny prezent na chrzest– taki, którym sprawisz obdarowanym mnóstwo radości!

Redakcja artsrebro.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie każdy klejnot opowiada własną historię, a styl staje się manifestem osobowości! Jesteśmy entuzjastami piękna, pasjonatami mody, biżuterii i sztuki celebrującej wyjątkowe chwile życia. Nasza strona to nie tylko przewodnik po najnowszych trendach w świecie mody i biżuterii, ale również przestrzeń do odkrywania tajemnic urody, inspiracji ślubnych oraz wskazówek dotyczących tworzenia stylowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?