Tutaj jesteś

Obrączki na ślub – tradycyjne czy oryginalne?

18 września 2020 Ślub

Wiele par ma ogromny dylemat w kwestii zakupu obrączek. W sklepach jubilerskich wybór ich jest tak duży i zróżnicowany, że czasami znalezienie tego idealnego modelu zajmuje nawet kilka miesięcy. Jakie obrączki na ślub są obecnie hitem wśród małżonków? Jakie modele polecają eksperci od biżuterii? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Tradycyjne obrączki na ślub czy oryginalne obrączki na ślub – co wybrać?

Młodzi mają ogromny problem, czy wybrać to, co jest ponadczasowe i pasuje do wszystkiego, czy iść za aktualną modą biżuteryjną i postawić na nowoczesne, oryginalne wzory? Są fani zarówno pierwszej, jak i drugiej opcji. Wiele narzeczonych jest zdania, iż obrączki to symbol na całe życie i one powinny być proste, wykonane z żółtego złota, bez jakichkolwiek ozdobników. Osoby ceniące designerskie wzory są zdania, iż lepiej postawić na nowoczesne modele, które są efektowne i świetnie podkreślają charaktery współczesnych młodych ludzi.

Tradycyjne wzory

W salonach z biżuterią można znaleźć piękne, tradycyjne modele obrączek, które są proste i pozbawione jakichkolwiek ozdób. Takie obrączki są koloru żółtego złota, dość wąskie – i zarówno panie, jak i panowie wybierają identyczny wzór. Takie tradycyjne wzory można znaleźć na placach u swoich dziadków, rodziców, a także u wielu nowożeńców, którzy cenią właśnie ponadczasową klasykę.

Nowoczesny design

Osoby, które chcą na palcach mieć prawdziwe perełki, wybiorą raczek piękną, nowoczesną i oryginalną biżuterię, która będzie zdobić ich palec. Takie nowoczesne obrączki wykonane są zazwyczaj z białego złota i mogą być dodatkowo lekko zaokrąglone po bokach oraz ozdobione delikatnymi wzorami. Panie najczęściej dekorują obrączki kamieniami – mile widziane diamenty, jak i cyrkonie. Taka obrączka idealnie prezentuje się w parze z pierścionkiem zaręczynowym. W tym wydaniu lepiej postawić na grubszy model – który zdecydowanie będzie widoczny na palcu już z daleka.

Szukając obrączek warto przejrzeć dokładnie katalogi w jednym z salonów jak np. https://luva.pl/ oraz na żywo obejrzeć modele. Nie trzeba bowiem od razu, na szybko decydować się na pierwszy model, który wpadnie nowożeńcom w oko. Dobrym rozwiązaniem jest także stworzenie obrączek pod siebie i dodanie do nich określonych dodatków, które przyczynią się do tego, iż biżuteria ta będzie jeszcze bardziej zgodna z wymaganiami użytkowników. Dobry jubiler jest w stanie połączyć klasyczne rozwiązania z nowoczesnymi, by stworzyć parom naprawdę wyjątkowy, unikatowy model, który nie powtórzy się nigdzie indziej.

Redakcja artsrebro.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie każdy klejnot opowiada własną historię, a styl staje się manifestem osobowości! Jesteśmy entuzjastami piękna, pasjonatami mody, biżuterii i sztuki celebrującej wyjątkowe chwile życia. Nasza strona to nie tylko przewodnik po najnowszych trendach w świecie mody i biżuterii, ale również przestrzeń do odkrywania tajemnic urody, inspiracji ślubnych oraz wskazówek dotyczących tworzenia stylowego lifestyle'u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?