Obuwie Befado idealne do codziennego użytkowania

Obuwie Befado zapewnia sportową wygodę. Jest ono dedykowane najmłodszym dzieciom jak i również osobom dorosłym. Modele posiadają miękką i wygodną wyściółkę. Skórzana wkładka posiada cechy antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zapobiega poceniu się stóp i eliminuje nieprzyjemny zapach. Dodatkowo, buty wyróżnia lekka i elastyczna podeszwa, która bardzo dobrze współpracuje ze stopą, ugina się pod pożądanym kątem.

Sandały dziecięce z certyfikatem ,,Zdrowa stopa”

Wśród obuwia Befado można wyróżnić kapcie dziecięce z zapięciem na rzepy. Posiadają one usztywniony zapiętek, są lekkie i niezwykle przewiewne, zapewniają świetną cyrkulację powietrza. Na uwagę zasługują także sandały dziecięce, które wyróżniają się certyfikatem ,,Zdrowa stopa”. Certyfikat wydawany jest przez grupę specjalistów, między innymi przez ortopedę. Sandały zapewniają swobodne ułożenie palców i co ważne, dopasowują się do kształtu oraz tęgości stopy dziecka. Modele dziecięce odznaczają się również walorami stylistycznymi. Wszystkie buciki wyróżniają się atrakcyjną, żywą kolorystyką. Posiadają one ciekawe wzornictwo, zatem są chętnie wybierane przez dzieci.

Półbuty dziecięce z szerokimi i wysokimi czubkami

Wśród obuwia można wyróżnić także półbuty dziecięce, które zaprojektowane są z przewiewnego materiału. Posiadają one charakterystyczne, szerokie i wysokie czubki, które zapewniają sportową wygodę. Obuwie to pozwala na swobodne poruszanie się palców stóp dziecka. Charakteryzuje je wysoka jakość i trwałość kompozytów, które zostały użyte w procesie produkcji. Również adidasy cieszą się popularnością, świetnie izolują stopę od podłoża. Posiadają właściwości antypoślizgowe, gdyż podeszwa posiada głęboki bieżnik. Można je nakładać wygodnie dzięki rzepom. Są bardzo estetycznie wykonane.

Specjalistyczne obuwie dla osób, które mają haluksy

Wysokiej jakości buty Befado dedykowane są również dla osób, które mają problemy z haluksami oraz stopami cukrzycowymi. Wyróżnia je miękka cholewka i szeroko zaokrąglony przód, przez co są wygodne w codziennym noszeniu. W procesie produkcji używane są materiały z jonami srebra, które posiadają właściwości przeciwgrzybiczne, pochłaniają wilgoć i redukują nieprzyjemne zapachy. Pod piętą umieszczona jest odpowiednia warstwa pianki, która amortyzuje wszelkie drgania i zapewnia lekkość chodzenia. Modele tej linii posiadają certyfikat ,,Obuwie na stopy wrażliwe”. Do kategorii tych specjalistycznych butów można zaliczyć między innymi kapcie domowe w wersji damskiej oraz męskiej.

Redakcja artsrebro.pl