Popularna braletka – czym się charakteryzuje i jak ją nosić?

Odpowiednio dobrana bielizna to jeden z bardzo ważnych elementów ubioru. Nie bez powodu mówi się, że bielizna jest naszą drugą skórą. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki przekrój majtek i biustonoszy. Jednym z krojów biustonoszy jest braletka, która łączy wszystkie cechy dobrej bielizny. Jest komfortowa i wygodna, ale także pozwalające nam czuć się seksownie i wyjątkowo każdego dnia.

Braletka – czym się charakteryzuje?

Braletka to rodzaj stanika, którego cechą charakterystyczną są trójkątne miseczki. Ten typ biustonosza dobrze podtrzymuje biust, co jest bardzo ważne przy codziennych czynnościach. Braletki można by nazwać elegancką i seksowaną wersją stanika sportowego ze względu na połączenie ładnego wyglądu i dużego komfortu. Wśród nich wyróżniamy braletki usztywniane i miękkie. Wybór zależy od preferencji użytkowniczek. Wersja nieusztywniana sprawdza się przede wszystkim u kobiet z mniejszym biustem. W przypadku posiadania dużego biustu warto wybrać model usztywniany, by możliwie jak najbardziej odciążyć kręgosłup. Braletki zdadzą egzamin nawet u kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Ponadto, istnieją także braletki push up, które modelują i optycznie powiększają biust, co dla wielu kobiet jest bardzo ważne. Braletka pokazuje, że komfort użytkowania i seksowny wygląd mogą iść ze sobą w parze.

Do czego nosić braletkę?

Braletka jest połączeniem seksapilu i wygody. Jak zatem ją nosić? Można ją nosić tak naprawdę do wszystkiego. Sprawdzi się równie dobrze w eleganckich, wizytowych stylizacjach oraz codziennych, sportowych outfitach. Braletka często jest zakładana pod lekko prześwitujące ubrania np. białe, cienkie koszule. Taki stanik pod koszulą nadaje stylizacji lekkiego wydźwięku nie odsłaniając za wiele, ze względu na zabudowany typ stanika. Ponadto, braletkę można założyć do oversizowej marynarki jako seksowny top. Takie stroje są dla nas bardzo komfortowe na co dzień, ale także seksowne i zjawiskowe, co powinno być dużą zaletą dla każdej użytkowniczki. Braletka może być efektywnym elementem każdej stylizacji.

Braletka – tylko dla młodych?

Wiele dojrzałych kobiet uważa, że kroje biustonoszy takie jak braletka są zarezerwowane tylko dla dziewczyn i młodych kobiet. Nic bardziej mylnego. Braletka sprawdza się równie dobrze u młodych dziewczyn, mam, jak i dojrzałych kobiet. W zależności od jej koloru oraz wykończenia może ona dodać trochę pazura lub wręcz przeciwnie być bardzo klasyczną i minimalistyczną opcją. Kobieta może poczuć się w braletce bardzo kobieco i atrakcyjnie, co momentalnie doda pewności siebie.

Redakcja artsrebro.pl