Wiszące kolczyki idealne na niejedną okazję

Każda kobieta chce świetnie wyglądać, dlatego nasze stylizacje zazwyczaj są przemyślane, a każdy szczegół pasuje do całości, więc wyglądamy spójnie i harmonijnie. Niemałe znaczenie odgrywa nasza biżuteria. To właśnie ona dodaje nam uroku i niecodziennego blasku. Kolczyki wiszące to dobry sposób na bardziej elegancką stylizację. Które z nich wybrać?

Kolczyki – estetyka i klasa

Czasem zastanawiamy się czy bardziej sprawdzi się to, co ponadczasowe i proste czy lepiej wybrać coś intrygującego. Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Każda z nas ma zupełnie inny styl i właśnie wybór dodatków nadaje nam indywidualizmu. Dobre kolczyki wiszące powinny być przede wszystkim trwałe. Niektóre panie wybierają srebro, a inne złoto. Oba te kruszce cieszą się dużą popularnością i zaufaniem ze względu na swoją trwałość i wyjątkowy blask. Rzadko zdarza się również ryzyko alergii, ponieważ to metale szlachetne i mają antybakteryjne właściwości – zwłaszcza srebro. Dodaje się jednak do nich domieszki innych metali, dlatego zdarza się, że mogą uczulać. Kupując kolczyki długie trzeba pamiętać, że najlepiej wyglądają one do spiętych włosów lub dosyć krótkich. Są wtedy widoczne i widać ich prawdziwy charakter. Dobrze wyglądają również u pań z długą szyją. Kolczyki wiszące nie są jednak na co dzień. Najlepiej ubierać je na wyjątkowe okazje, których nie brakuje w naszej codzienności.

Komplet dla wielbicielek harmonii i spójności

Każda z nas ma zupełnie inny styl, dlatego trzeba samodzielnie ocenić, co jest dla nas najlepsze i najbardziej praktyczne. Chodzi również o komfort podczas noszenia. Rzeczy, które są niewygodne i mało funkcjonalne zazwyczaj lądują w szafce i rzadko je wkładamy. Dotyczy to nie tylko biżuterii, ale również ubrań i obuwia.

Często wiszące kolczyki ozdobione są cyrkoniami, które bardzo pięknie odbijają światło. Może to wyglądać naprawdę zjawiskowo. Jeżeli więc szukamy biżuterii na ważną uroczystość, podczas której chcemy olśnić swoim wyglądem, z pewnością wiszące kolczyki są dobrym wyborem. Ceny są bardzo różne, ale bez trudu znajdziemy to, co wpisze się w nasze oczekiwania. Możemy również zamówić biżuterię przez internet. Niektóre panie wybierają komplety, ponieważ wtedy wszystko do siebie dobrze pasuje. Możemy więc wybrać kolczyki z naszyjnikiem lub z bransoletką. Każda kobieta ma swoje ulubione zestawy, które dodają jej uroku. Spersonalizowane dodatki w postaci biżuterii to klasa i szyk nie tylko na większe wyjścia. Każdy dzień przecież może być wyjątkowy i niepowtarzalny.

Redakcja artsrebro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.